KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7416394
nr 741 6394
Okänd konstnär, 1800-tal, Kardinal, sign. 26 x 18
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 20 februari 2012
kl 19:25:08
1.000 kr
1.300 kr
1.600 kr
1.900 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)